Drobečková navigace

O nás > Podlahové žlaby a topení > ALCAPLAST

 

ALCAPLAST

 

 www.alcaplast.cz

 

Alcaplast

 

Firma Alcaplast byla založena v roce 1998 jako společnost s ručením omezeným (s.r.o.). V současné době patří mezi největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě. Kromě svého tradičního sortimentu napouštěcích a vypouštěcích ventilů vyrábí předstěnové instalační WC systémy, podlahové žlaby, plastové nádržky, vanové a vaničkové sifony. Mezi základní výrobní sortiment firmy dále patří umyvadlové a dřezové sifony, podlahové vpusti, flexi připojení, WC sedátka, příslušenství atd.

Ve filozofii společnosti hraje design a kvalita nezastupitelnou a klíčovou roli. Sortiment firmy Alca plast byl utvářen mnohaletými zkušenostmi s ohledem na potřeby a požadavky zákazníků, nové trendy a kontakt s trhem.

Firma má zaveden systém jakosti dle ISO 9001:2008. Všechny výrobky uvádí na trh po úspěšném otestování a ověření v akreditovaných zkušebnách v ITC Zlín a OFI Vídeň.

Společnost Alcaplast prodává své výrobky spokojeným zákazníkům do mnoha zemí po celém světě.

Firma má v současné době dominantní postavení na trzích v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Rusku a pobaltských státech, významný tržní podíl má i v arabských zemích.


Alcaplast

  Techničtí odborníci firmy Alcaplast kladou důraz na bezporuchovost, odolnost proti špatnému zacházení, tichý provoz a spolehlivost všech použitých dílů. Vývojové pracoviště firmy Alcaplast je vybaveno špičkovým softwarem Parametric Technology Corporation – ProENGINEER FAP. Zde jsou projektovány jednotlivé součásti výrobků, formy pro jejich lisování, ale i výrobní prostředky, jako montážní linka vypouštěcích ventilů nebo zkušební stolice napouštěcích ventilů.

Lisovna

 

Lisovna je vybavena nejmodernějšími vstřikolisy. V současné době firma Alcaplast eviduje 330 kusů forem.

Společnost Alca plast, s.r.o. používá technologie, které nemají nepříznivý vliv na životní prostředí. Hledisko recyklovatelnosti a bezodpadové výroby je jedním z důležitých kritérií při rozhodování vedení společnosti. Technologicky nutné odpady jsou při výrobě zpracovávány do dalších nových výrobků nebo jsou předávány k dalšímu zpracování.

Alcaplast

 

Významným hlediskem je fakt, že všechny výrobky dodávané firmou Alca plast na trh jsou po skončení životnosti plně recyklovatelné.

Zákazníci firmy oceňují české know-how, jasnou vlastnickou strukturu, systém certifikací, kvalitní materiály a vlastní zkušebnu, kde probíhají zkoušky funkčnosti nových výrobků a průběžná kontrola kvality.

Vytvářet výrobky, které spolehlivě fungují, splňují požadavky zákazníků a obohacují kvalitu života, je cílem společnosti Alca plast.

 

 

 

 

 

 

 

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém

Sponzorujeme otevření jihlavského babyboxu

Přispějte i vy na pomoc odloženým dětem. Děkujeme

www.babybox.cz

www.babybox.cz

DĚKUJEME!

firma Vysočiny

Díky Vaší podpoře jsme se stali firmou Vysočiny.
Děkujeme za Vaše hlasy a těšíme se na další spolupráci s Vámi...

firma Vysočiny

KERAMIS koupelny s.r.o.

Pávovská 3100/9
586 01 Jihlava

tel: 567 220 366
mobil: 731 167 766
e-mail: info@keramis.cz

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
Sobota: 8.30 - 11.30

Návštěvnost stránek

127157
keramis_bottom.png