Drobečková navigace

O nás > Naše přednosti > Sortiment

Sortiment

KERAMIS koupelny s.r.o. patří mezi prodejce světově známých značek a výrobců obkladů a dlažeb například RAKO, OPOCZNO, PARADYZ, VENUS, KALE, AZULEJO ESPANOL, HALCON, GAYA, NOVABELL, PILCH, NAVARTI, UNDEFASA, KERAMIKA EVA, DVARCIONIU KERAMIKA, APARICI...

V rámci ostatního vybavení koupelen jako je vana, sprchový kout, sanitární keramika, vodovodní baterie, koupelnový nábytek a doplňky, nabízíme zboží od těchto výrobců: SANITEC, LAUFEN, JIKA, ROCA, IDEAL STANDART, KALDEWEI, RIHO, RAVAK, TEIKO, GUSTAVSBERG, ROLTECHNIK, ARTTEC, HOPA, BESTECO, RONAL, GROHE, HANSGROHE, KLUDI, RAF, ORAS, NOVASERVIS, AQUA TRADE, FIORE, PAFFONI, FONTE, SANELA, GEBERIT, INTEDOOR, KRAJCAR, DŘEVOJAS, LEBON, KNORR, EURO  CERAMICA, SAPHO, GRUND, NIMCO, M+K, GOZ METAL, BEMETA, KNAUF, MAPEI, SOUDAL, DEN BRAVEN, V-SYSTEM, ACO, UNIDRAIN a spoustu dalších. Dále nabízíme řadu skleněných mozaikových obkladů a LUX FERY.

Sortiment nabídky firmy KERAMIS je jak po stránce designu, tak i finanční velmi široký a jsou zde zastoupeny všechny cenové kategorie. Každý zákazník tak má možnost vybrat si podle jeho individuálních potřeb i s ohledem na finanční stránku výrobků, které uspokojí jeho přání.

Jako důkaz, že vždy vycházíme našim zákazníkům vstříc jsme zprovoznili E-shop, kde můžete nakupovat za zvýhodněné ceny z pohodlí domova.

 

 

 

 

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém

Sponzorujeme otevření jihlavského babyboxu

Přispějte i vy na pomoc odloženým dětem. Děkujeme

www.babybox.cz

www.babybox.cz

DĚKUJEME!

firma Vysočiny

Díky Vaší podpoře jsme se stali firmou Vysočiny.
Děkujeme za Vaše hlasy a těšíme se na další spolupráci s Vámi...

firma Vysočiny

KERAMIS koupelny s.r.o.

Pávovská 3100/9
586 01 Jihlava

tel: 567 220 366
mobil: 731 167 766
e-mail: info@keramis.cz

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek: 8.00 - 17.00
Sobota: 8.30 - 11.30

Návštěvnost stránek

127156
keramis_bottom.png